3 200 kr
Avslutas: 27 FEB 20:41
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  400 kr
Sideboard
nr. 537223

Sideboard, troligtvis Hugo Troeds, Bjärnum, teak, underrede och handtag i svärtat trä, 1950/60-tal, 128 X 80 X 42 cm

Kondition: Bruksslitage, repor, fläckar

Budhistorik (34 bud)
60678 2021-02-27 20:38:10 3 200 kr
64227 2021-02-27 20:37:51 3 100 kr
60678 2021-02-27 20:35:12 3 000 kr
64227 2021-02-27 20:34:54 2 900 kr
60678 2021-02-27 20:32:34 2 800 kr
64227 2021-02-27 20:32:25 2 700 kr
60678 2021-02-27 20:30:08 2 600 kr
64227 2021-02-27 20:29:36 2 500 kr
60678 2021-02-27 20:27:10 2 400 kr
64227 2021-02-27 20:26:48 2 300 kr
60678 2021-02-27 19:53:12 2 200 kr
57160 2021-02-27 19:38:33 2 100 kr
60678 2021-02-25 16:24:05 2 000 kr
42887 2021-02-23 22:00:15 1 900 kr
60678 2021-02-25 16:23:53 1 800 kr
42887 2021-02-23 22:00:15 1 700 kr
60678 2021-02-25 16:23:36 1 600 kr
42887 2021-02-23 22:00:15 1 500 kr
26213 2021-02-23 11:53:01 1 400 kr
11922 2021-02-23 12:26:38 1 300 kr
26213 2021-02-23 11:53:01 1 200 kr
52243 2021-02-22 11:01:08 1 100 kr
52243 2021-02-22 11:01:08 600 kr
57564 2021-02-21 19:17:01 550 kr
64038 2021-02-21 18:22:19 500 kr
57564 2021-02-21 19:16:53 450 kr
64038 2021-02-21 18:22:19 400 kr
57564 2021-02-21 19:07:22 350 kr
64038 2021-02-21 18:22:19 175 kr
60359 2021-02-21 18:37:00 150 kr
64038 2021-02-21 18:20:47 125 kr
55381 2021-02-21 11:19:40 100 kr
39902 2021-02-20 21:37:38 75 kr
52243 2021-02-20 20:41:12 50 kr