14 000 kr
Avslutas: 24 FEB 20:16
Utropspris:  8 000 kr
visningslokaler:  300 kr
Karmstolar
nr. 536537

Karmstolar 4 st, Børge Mogensen, "Øresund" Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft, stomme i ek, sits av flätat snöre, sitthöjd ca 45 cm

Kondition: Bruksslitage, skador på flätning, ett limmat armstöd, ett löst armstöd

Budhistorik (38 bud)
60110 2021-02-24 20:13:09 14 000 kr
56751 2021-02-24 20:12:32 13 500 kr
60110 2021-02-24 20:11:15 13 000 kr
53755 2021-02-24 20:11:03 12 500 kr
60110 2021-02-24 20:10:14 12 000 kr
32 2021-02-24 18:50:18 11 500 kr
60110 2021-02-24 20:10:10 11 500 kr
32 2021-02-24 18:50:18 11 000 kr
60110 2021-02-24 20:10:07 10 500 kr
32 2021-02-24 11:15:50 10 000 kr
60110 2021-02-24 06:02:09 9 800 kr
32 2021-02-23 21:43:19 9 600 kr
60110 2021-02-24 06:01:30 9 600 kr
32 2021-02-23 21:43:19 9 400 kr
60110 2021-02-24 06:01:26 9 200 kr
32 2021-02-23 21:43:19 9 000 kr
60110 2021-02-24 06:01:22 8 800 kr
32 2021-02-23 21:43:19 8 600 kr
60110 2021-02-24 06:01:07 8 400 kr
32 2021-02-21 08:09:36 8 200 kr
23184 2021-02-23 21:16:46 8 000 kr
32 2021-02-21 08:09:36 7 400 kr
23184 2021-02-23 21:16:36 7 200 kr
32 2021-02-21 08:09:36 6 400 kr
27051 2021-02-23 20:33:29 6 200 kr
32 2021-02-19 21:18:58 6 000 kr
34726 2021-02-19 10:02:21 4 500 kr
37758 2021-02-18 07:54:06 4 100 kr
45141 2021-02-18 00:12:11 4 000 kr
38798 2021-02-17 23:10:54 3 000 kr
27051 2021-02-17 23:09:50 2 900 kr
53832 2021-02-17 22:27:00 2 800 kr
23277 2021-02-17 21:50:39 2 700 kr
23277 2021-02-17 21:50:35 2 600 kr
11035 2021-02-17 21:48:49 2 500 kr
40994 2021-02-17 21:34:36 900 kr
40994 2021-02-17 21:34:19 550 kr
61310 2021-02-17 21:01:57 500 kr