950 kr
Avslutas: 01 DEC 19:35
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Rökelsekar
nr. 521038

Rökelsekar, brons, Kina, 18/1900-tal, 16 X 12 X 9 cm

Kondition: Ytslitage, patina

Budhistorik (22 bud)
32923 2020-12-01 19:32:01 950 kr
35832 2020-12-01 19:13:23 900 kr
32923 2020-12-01 19:31:50 850 kr
35832 2020-12-01 19:13:23 800 kr
32923 2020-12-01 19:31:44 750 kr
35832 2020-12-01 19:13:23 700 kr
55380 2020-12-01 19:28:02 650 kr
35832 2020-12-01 19:13:23 600 kr
57215 2020-11-30 23:39:39 550 kr
57215 2020-11-30 07:20:58 500 kr
51565 2020-11-26 20:39:57 450 kr
57215 2020-11-30 07:20:54 400 kr
51565 2020-11-26 20:39:57 350 kr
39577 2020-11-30 00:06:16 300 kr
51565 2020-11-26 20:39:57 250 kr
24472 2020-11-25 15:47:43 200 kr
18412 2020-11-24 22:47:25 175 kr
21623 2020-11-24 20:33:04 150 kr
14890 2020-11-24 20:30:19 125 kr
6653 2020-11-24 20:20:11 100 kr
55380 2020-11-24 20:03:50 75 kr
61747 2020-11-24 19:59:51 50 kr