400 kr
Avslutas: 27 OKT 19:22
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  200 kr
Hatthylla
nr. 513954

Hatthylla + stol, gulmetall, 1970/80-tal, hatthyllans höjd 120 cm

Kondition: Bruksslitage

38340 2020-10-27 08:33:19 400 kr
51064 2020-10-23 19:11:51 350 kr
51064 2020-10-23 19:11:51 300 kr
47849 2020-10-26 19:25:47 250 kr
51064 2020-10-23 19:11:51 100 kr
59463 2020-10-25 15:45:47 75 kr
51064 2020-10-23 19:11:51 50 kr