700 kr
Avslutas: 27 OKT 19:24
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  150 kr
Blomsterställ
nr. 513952

Blomsterställ, gulmetall och glas, höjd 77 cm

Kondition: Bruksslitage nagg, en skruv saknas

Budhistorik (18 bud)
51621 2020-10-27 19:21:34 700 kr
50585 2020-10-27 19:17:44 650 kr
51621 2020-10-27 19:19:07 650 kr
50585 2020-10-27 19:17:44 600 kr
51621 2020-10-27 19:18:52 550 kr
50585 2020-10-27 19:10:10 500 kr
51621 2020-10-27 19:17:15 450 kr
50585 2020-10-27 19:05:24 400 kr
59856 2020-10-27 11:21:14 350 kr
11491 2020-10-27 10:02:21 300 kr
59856 2020-10-26 21:43:07 250 kr
13746 2020-10-26 20:33:09 200 kr
20052 2020-10-26 18:49:33 175 kr
59856 2020-10-26 17:02:41 150 kr
60697 2020-10-25 22:59:35 125 kr
59856 2020-10-25 11:26:44 100 kr
60697 2020-10-21 19:11:24 75 kr
38260 2020-10-20 22:22:26 50 kr