1 400 kr
Avslutas: 18 OKT 19:06
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  50 kr
Vas
nr. 512272

Vas "Zebra" Vicke Lindstrand, Kosta, 1950-tal, signerad Kosta LH 1115/234, höjd 16 cm

Budhistorik (26 bud)
52815 2020-10-18 19:03:06 1 400 kr
34673 2020-10-18 18:27:56 1 300 kr
60915 2020-10-18 18:20:17 1 200 kr
49048 2020-10-18 16:55:41 1 100 kr
49048 2020-10-16 22:24:33 1 000 kr
52815 2020-10-17 11:59:18 950 kr
49048 2020-10-16 22:24:33 900 kr
60739 2020-10-15 07:55:01 850 kr
60739 2020-10-15 07:55:01 750 kr
59827 2020-10-15 20:06:50 700 kr
60739 2020-10-15 07:54:13 650 kr
14772 2020-10-14 18:49:46 600 kr
55239 2020-10-13 03:28:34 550 kr
34 2020-10-12 10:25:35 500 kr
34673 2020-10-11 22:21:23 450 kr
34 2020-10-11 21:24:27 400 kr
13371 2020-10-11 20:09:01 350 kr
47562 2020-10-11 20:59:47 300 kr
13371 2020-10-11 20:09:01 250 kr
47051 2020-10-11 20:12:17 200 kr
13371 2020-10-11 20:08:47 175 kr
15407 2020-10-11 20:01:45 150 kr
53573 2020-10-11 19:34:39 125 kr
4612 2020-10-11 19:06:33 100 kr
59017 2020-10-11 19:22:54 75 kr
4612 2020-10-11 19:06:33 50 kr