1 700 kr
Avslutas: 23 MAJ 20:34
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Kandelabrar
nr. 488601

Kandelabrar 1 par, nysilver, 18/1900-tal, höjd 52 cm

Kondition: Bruksslitage, 2 ljusmanschetter saknas

Budhistorik (32 bud)
24479 2020-05-23 19:53:39 1 700 kr
1745 2020-05-23 19:16:00 1 600 kr
24479 2020-05-23 19:53:33 1 600 kr
1745 2020-05-23 19:16:00 1 500 kr
24479 2020-05-23 19:53:24 1 400 kr
1745 2020-05-23 19:16:00 1 300 kr
4413 2020-05-23 19:02:21 1 200 kr
57116 2020-05-23 18:01:16 1 100 kr
4413 2020-05-23 19:01:36 1 100 kr
57116 2020-05-23 18:01:16 1 000 kr
4413 2020-05-23 19:01:30 950 kr
57116 2020-05-23 18:01:16 900 kr
4413 2020-05-23 19:01:06 850 kr
57116 2020-05-23 18:01:16 800 kr
4413 2020-05-23 19:00:32 750 kr
57116 2020-05-23 14:32:30 700 kr
21273 2020-05-23 06:43:36 650 kr
53972 2020-05-21 22:12:03 600 kr
53513 2020-05-18 10:11:36 550 kr
25358 2020-05-17 23:20:45 500 kr
53513 2020-05-18 10:11:29 450 kr
25358 2020-05-17 23:20:45 400 kr
53513 2020-05-18 10:11:25 350 kr
25358 2020-05-17 23:20:45 300 kr
53513 2020-05-18 10:11:22 250 kr
25358 2020-05-17 23:20:45 200 kr
53513 2020-05-18 10:11:18 175 kr
25358 2020-05-17 23:20:45 150 kr
47541 2020-05-17 20:42:59 125 kr
21273 2020-05-17 16:19:09 100 kr
6653 2020-05-16 20:45:08 75 kr
24788 2020-05-16 20:39:37 50 kr